FB IG
Strona główna
WSPARCIE

DanLab 


Firma DANLAB współpracuje z czołowymi światowymi producentami w zakresie wyposażenia placówek medycznych i banków mleka, posiada wysoce wykwalifikowany serwis, który doradza i szkoli personel. Firma dąży nieustannie do zapewnienia produktów ułatwiających codzienną pracę w laboratorium.

Firma DANLAB pod marką MILKLAB prowadzi największą na Podlasiu wypożyczalnię profesjonalnych laktatorów i współpracuje z wieloma takimi placówkami w Polsce. Mamy mogą liczyć na fachowe doradztwo i wyrozumiałą obsługę.  DANLAB od blisko dziesięciu lat dostarcza sprzęt do banków mleka.

 Współpraca firmy DANLAB z Fundacją Bank Mleka Kobiecego nie ogranicza się tylko do wspierania usługowej pracy banków mleka, ale także inicjowania badań naukowych których wyniki są kluczowe dla bezpieczeństwa matek i ich karmionych piersią dzieci. Pod patronatem Fundacji prowadzone były przez Warszawski Uniwersytet Medyczny ogólnopolskie badania dotyczące ryzyka zakażenia dziecka wirusem SARS-CoV-2 przez matkę w czasie porodu i przez mleko kobiece podczas karmienia. W badaniach tych znaczący udział miała firma DANLAB, która przekazała nieodpłatnie pakiety pobraniowe do kilkunastu szpitali jednoimiennych biorących w nich udział.

 

Na zdjęciu Danuta Katryńska dyrektor firmy DanLab i Prezes naszej fundacji Dr. hab. Aleksandra Wesołowska 

Sponsorzy:
Strona powstała
dzięki wsparciu
Miasta St. Warszawa