FB
Strona główna
AKTUALNOŚCI

Zwracamy się do Państwa z prośbą o odpis 1% podatku w zeznaniu podatkowym wypełnionym za rok 2016. Prosimy także o zachęcenie do tego swoich najbliższych, przyjaciół i współpracowników. KRS 0000329961

Od 2009 r. Fundacja Bank Mleka Kobiecego wspiera matki karmiące piersią zaangażowane w ideę dzielenia się pokarmem, inicjując powstawanie placówek banków mleka w Polsce. Fundacja gromadzi fundusze potrzebne na szkolenia personelu, kampanie edukacyjne i zakup profesjonalnego wyposażenia. Jednocześnie podkreśla decydującą rolę matki w procesie żywienia i terapii mlekiem kobiecym. Dziś w Polsce działa już siedem banków mleka, z czego sześć założonych pod patronatem Fundacji. Może ich być coraz więcej, ale do tego potrzebne są fundusze.

Dzięki odpisom 1% podatku nasza działalność może być jeszcze skuteczniejsza!

Banki mleka kobiecego to profesjonalne laboratoria zajmujące się pozyskiwaniem mleka kobiecego, bezpiecznym przechowywaniem i dostarczaniem go potrzebującym dzieciom, które z przyczyn losowych nie mogą być karmione przez własne mamy. Banki mleka powinny być nieodłącznym elementem systemu opieki nad matką i dzieckiem, szczególnie jeśli noworodek wymaga długotrwałego leczenia lub z innych powodów karmienie piersią przez biologiczną matkę jest utrudnione.  

Ratujemy wcześniaki!
Fundacja Bank Mleka Kobiecego
KRS 0000329961

Sponsorzy:
Strona powstała
dzięki wsparciu
Miasta St. Warszawa