FB
Strona główna
AKTUALNOŚCI
Nagroda Ministra Nauki dla dr Wesołowskiej!Konferencja Prolacta. 10 listopada w PoznaniuPrzygotowania do spotkania EMBA Nasza reprezentacja w JaponiiKonferencja "Wielowymiarowość zdrowia" w SkierniewicachKonkurs Ministerstwa Zdrowia dla banków mlekaSzkolenie o bezpieczeństwa mleka. Dla rodziców. Warszawa, 20.06.208Konkurs Ministerstwa Zdrowia na Banki MlekaZapytanie ofertoweWygrana dr Eleny Sinkiewicz-Darol w konkursie w GlasgowNowość w artykułach naukowychJest bank mleka w RzeszowiePoczuj Swoją Siłę - konkurs. Głosowanie internetowe!Pierwsze urodziny Banku Mleka we WrocławiuKampania Społeczna Rozbijbankmleka.plMonografia o bankach mleka. Już jest!Konferencja prasowa, 08.11.2017 godz. 11.00Oświadczenie medialne w sprawie oferty sprzedaży kawy z mlekiem kobiecymProfesor Kornacka o I Ogólnopolskiej Konferencji Banków Mleka KobiecegoKonkurs Ministerstwa Zdrowia dla banków mleka KobiecegoPrezentacja wyników Laktotech - sukces na zjeździe PTN!Po Zjeździe EMBA, Glasgow 05-06.10.2017Oświadczenie Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji PozarządowychOświadczenie w związku z informacjami medialnymi dotyczącymi działalności Fundacji Bank Mleka KobiecegoWizyta Tany Cassidy Potrzebny wolontariuszPrzygotowania do I Ogólnopolskiej Konferencji Banków Mleka KobiecegoFundacja BMK realizuje projekt w ramach Narodowego Programu ZdrowiaBroszura Liczy się każda kropla w wersji do pobraniaLaktotech - zakończyła się faza badawczaWyniki Konkursu Fundacji Bank Mleka Kobiecego o stypendium konferencyjne na zjazd EMBA, Glasgow 2017Laktotech - audyt HACCP w banku mleka w WarszawieUrodziny w OpoluIV Zjazd Europejskiego Stowarzyszenia Banków Mleka EMBA w GlasgowKonkurs na stypendium konferencyjne na IV Zjazd EMBA w GlasgowRozstrzygnięcie Konkursu na Dzień Honorowej DawczyniKolejne IV Wrocławskie Forum Neonatologiczne Nabór do badania: skład pokarmu matki, a stan odżywienia matki karmiącejTrwa nabór do badania. Jak dieta mamy wpływa na rozwój dziecka.1% dla Fundacji Bank Mleka KobiecegoŻyczenia Świąteczne od Fundacji Bank Mleka KobiecegoRusza KONKURS PLASTYCZNY Fundacji Bank Mleka Kobiecego!Laktotech - badania hormonów, staż w HiszpaniiBank we Wrocławiu już przyjmuje mlekoLaktacja jak złoto. Konferencja on-line

8 czerwca 2017 r. w Regionalnym Banku Mleka Kobiecego w Warszawie, przedstawicielki SGGW przeprowadziły audyt związany z przestrzeganiem procedury HACCP w banku. We współpracy z pracownikami banku i Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny, gdzie mieści się bank, omawiano problemy związane z wdrożeniem procedury i ułatwienia, jakie wprowadziła opracowana księga HACCP do bieżącej pracy placówki. Była to pierwsza tego typu kontrola w banku mleka w Polsce, przebiegła w miłej atmosferze - przecież dopiero się uczymy!

Zbliża sie do końca faza badawcza projektu "Laktotechnologia jako odpowiedź na specjalne potrzeby żywieniowe dzieci urodzonych przedwcześnie" -realizowanego przez konsorcjum w składzie Fundacja Bank Mleka Kobiecego, Fundacja Bank Żywności SOS, SGGW, WUM, IWC PAN Unipress, ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Przeprowadzony audyt HACCP był jednym z ostatnim jej etapów. Na początku lipca br. rozpocznie się faza pilotażowa projektu, która pozwoli ocenić możliwości zastosowania procedury wysokich ciśnień w pracy banków mleka kobiecego oraz prześledzi wdrożenie procedury HACCP.

Sponsorzy:
Strona powstała
dzięki wsparciu
Miasta St. Warszawa